Fabryka Dźwiękuff

Bank głosów

Znajdź swój głos! W naszym banku głosów znajdziesz zarówno prawdziwe i cenione gwiazdy eteru, czyli głosy premium, jak i uznanych profesjonalistów w swoim fachu, czyli głosy standard. Usługi dla nas świadczą zawodowi lektorzy oraz aktywni wokaliści, ubarwiający swoimi unikalnymi głosami różnego rodzaju materiały. Naszym Klientom proponujemy bank głosów męskich, żeńskich i dziecięcych. Szeroki wybór umożliwia dopasowanie głosu do koncepcji reklamy, a nasz zespół producentów zapewnia szybką i fachową realizację projektu. Profesjonalny bank głosów, który proponujemy, wykorzystywany jest do takich przedsięwzięć, jak m.in. spoty radiowe, filmy reklamowe, jingle, zapowiedzi telefoniczne i wiele innych. Nasza baza głosów lektorów radiowych zyskała uznanie u wielu popularnych polskich marek. Zadowoleni Klienci są najlepszą rekomendacją dla naszej pracy i zapalnikiem do realizowania dalszych projektów. Chcesz, by Twój projekt reprezentował nietuzinkowy głos, poznaj naszych lektorów.

Głosy żeńskie wokalistki

Beznazwy-3
01-Jagoda

Aktorka, wokalistka. Na koncie liczne nagrania studyjne – reklamy, jingle, dubbing. Na stałe związana z zespołem Hani Stach.

Beznazwy-3
02-Joanna

Wokalistka, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Finalistka drugiej edycji X Factor, solistka The Crackers.

Beznazwy-3
03-Anita

Nie tylko aktorka i lektorka. Wokalistka m.in. zespołu „Sami” i własnego projektu muzycznego „Pilar”. Na koncie dziesiątki zaśpiewów do reklam.

Beznazwy-3
04-Kasia

Wokalistka, kompozytorka, producentka. Ukończyła Studio Wokalistyki Estradowej. Ciekawa, ciemna barwa, duże możliwości interpretacji.

Beznazwy-3
05-Malgorzata

Nagrała dwie płyty. Solową, jazzową „Someone” i drugą, z międzynarodowym składem, w Irlandii pt. ”Latitudes”. Koncertuje aktywnie cały czas.

Beznazwy-3
06-Marcelina

Wokalistka i saksofonistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Jazz. W 2012 wygrała program „Bitwa na głosy” w TVP 2.

Beznazwy-3
07-Marta

Solistka o potężnym, czarnym głosie. Laureatka nagrody Brok & Roll festiwal. Współpracowała m.in ze Zbyszkiem Kraszewskim, AfterLife, Dariuszem Wancerzem.

Beznazwy-3
08-Natalia

Doświadczona wokalistka, która od lat pracuje zarówno na scenie jak i w studiu nagraniowym. Wokalistka Iowa Super Soccer i Natalie Loves You. Realizowała też piosenki do spektakli teatralnych dla dzieci.

Beznazwy-3
09-Magda

Ciepła jazzowa barwa. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Szkoliła się m.in. na warsztatach muzyki etnicznej z dalekich zakątków świata.

Beznazwy-3
10-Hanna

Wokalistka, aktorka dubbingowa, wykładowca śpiewu jazzowego na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureatka wielu prestiżowych konkursów.

Beznazwy-3
Karolina_wokal

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu. W zespole Teatru Miejskiego w Gliwicach od 2016 roku.

Beznazwy-3
11-Monika

Laureatka festiwali ogólnopolskich, finalistka programu TVP „Śpiewaj i walcz”. Zaśpiewała na składankach „Jesień 2008 Po Polsku” i „Jesień The Best 2008”.