Fabryka Dźwiękuff

Bank głosów

Znajdź swój głos! W naszym banku głosów znajdziesz zarówno prawdziwe i cenione gwiazdy eteru, czyli głosy premium, jak i uznanych profesjonalistów w swoim fachu, czyli głosy standard. Usługi dla nas świadczą zawodowi lektorzy oraz aktywni wokaliści, ubarwiający swoimi unikalnymi głosami różnego rodzaju materiały. Naszym Klientom proponujemy bank głosów męskich, żeńskich i dziecięcych (głosy dziecięce proponujemy i wyceniamy indywidualnie). Szeroki wybór umożliwia dopasowanie głosu do koncepcji reklamy, a nasz zespół producentów zapewnia szybką i fachową realizację projektu. Profesjonalny bank głosów, który proponujemy, wykorzystywany jest do takich przedsięwzięć, jak m.in. spoty radiowe, filmy reklamowe, jingle, zapowiedzi telefoniczne i wiele innych. Nasza baza głosów lektorów radiowych zyskała uznanie u wielu popularnych polskich marek. Zadowoleni Klienci są najlepszą rekomendacją dla naszej pracy i zapalnikiem do realizowania dalszych projektów. Chcesz, by Twój projekt reprezentował nietuzinkowy głos, poznaj naszych lektorów.

Głosy męskie standard

Beznazwy-3
02-Krzysztof

Zawodowy aktor i lektor. Szlify zdobywał w Radiu RMF FM od początku jego istnienia. Dziś nie ma stacji radiowej czy telewizyjnej, w której nie słyszelibyśmy jego głosu.

Beznazwy-3
03-Marek

Aktor teatralny. Od 2000 roku także lektor reklam radiowych i telewizyjnych. Świetny w scenkach aktorskich.

Beznazwy-3
04-Piotr

Jest lektorem kilku programów TV, filmów dokumentalnych i instruktażowych. Nagrywa również spoty radiowe i audio deskrypcje.

Beznazwy-3
05-Andrzej

Aktor filmowy i teatralny, lektor, reżyser. Użycza swojego głosu w każdej formie: reklamy, dubbingi, narracje, filmy promocyjne.

Beznazwy-3
w

Młody, dynamiczny głos znany z MTV, VIVA czy Radia Eska. Nagrywa spoty reklamowe lokalne oraz ogólnopolskie.

Beznazwy-3
07-Alan

Naturalny i pełen wigoru głos o niewątpliwie charakterystycznej barwie. Można go usłyszeć między innymi w rozgłośniach sieci Eska czy stacjach grupy Agora.

Beznazwy-3
08-Zbigniew

Lektor radiowo-telewizyjny, 20 lat doświadczenia w branży lektorskiej. Nagrywa także dla rozgłośni polonijnych w USA.

Beznazwy-3
12-Maciej

Prezenter sportowy, lektor i trener emisji głosu w Akademii TVP. Nagrywa spoty, scenki reklamowe, multimedia, prozę oraz audiobooki.

Beznazwy-3
13-Irek

Lektor, reżyser dubbingowy, aktor. Zajmuje się również udźwiękowieniem filmów animowanych.

Beznazwy-3
14-Mirek

Lektor i aktor z ponad 10-letnim doświadczeniem. Udziela się m.in. w reklamach, filmach dokumentalnych i fabularnych.

Beznazwy-3
czarek_2

Doświadczony lektor współpracujący ze stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi. Świetny w narracji, scenkach reklamowych i nieszablonowych nagraniach. Lektor audiobooków dostępnych w wielu serwisach.

Beznazwy-3
10-Adam

Ciepła, niska barwa. Nie tylko lektor, ale też realizator, prezenter radiowy, producent i muzyk sesyjny z wieloletnim stażem.

Beznazwy-3
11-Piotr_2

Nagrywa od 2002 roku. Ciekawy tembr, doskonale czuje się zarówno w filmach dokumentalnych czy prezentacjach multimedialnych, jak również w scenkach lektorskich.

Beznazwy-3
mARCIN

Lektor, prezenter radiowy (RMF FM, Planeta FM, Radio eM) i realizator dźwięku. Na koncie kilkaset produkcji.

Beznazwy-3
16-Jan

Muzyk i lektor o niskim, głębokim tembrze głosu. Na koncie dziesiątki radiowych i telewizyjnych reklam, zapowiedzi, audiobooków oraz narracji.

Beznazwy-3
17-Michal_2

Młody, dynamicznie rozwijający się lektor. Można go usłyszeć w spotach i zapowiedziach, choć żadna forma szeptanki nie jest mu obca.

Beznazwy-3
18-Damian

Młody lektor, producent reklam oraz komentator siatkówki. Za mikrofonem od 2009 roku. Dobrze czuje się w reklamówkach i trailerach.

Beznazwy-3
20-Lukasz_2

Najpierw dziennikarz potem lektor. Na rynku od 1994. Spoty radiowe i tv, seriale, multimedia, narracja.

Beznazwy-3
Pawel_w

Lektor i aktor z wieloletnim doświadczeniem. Można go usłyszeć w reklamach, materiałach szkoleniowych i komunikatach. Jest głosem Panoramy Racławickiej we Wrocławiu.

Beznazwy-3
Hubert_Strona

Prezenter w Radiu Niepokalanów. W Radiu Wnet prowadzi audycje Bliżej nieba. Użyczał głosu do filmów, audiobooków, reklam czy powitań telefonicznych.